fbpx

S-NDI Eğitimleri

Eğitim Taleplerinizi Bekliyoruz:

Günümüzde gerçekleşen olağan dışı hızlı gelişmeler nedeniyle Diş Hekimlerine eskisine oranla daha fazla sorumluluk düşmektedir. Alacakları lisans sonrası eğitimlerle bu sorumluluklarını yerine getirmelidir.

Dental implant alanında yaşanan gelişmeleri güncel olarak takip edebilmek her geçen gün zorlaşıyor. Hızlı değişen gelişmeleri takip edip hastalarına uygulamak güncel Diş Hekimliğinin birinci sorumluluğu haline geldi.

Üniversiteden mezun olurken aldığımız bilgiler güncel gelişmelere yetişememektedir. Bu nedenle mezun olduktan sonra alınan eksik bilgiler ile işlemler yapmak hem hastayı hem hekimi zor durumda bırakabilmektedir. Bunu kendi çevremizde ve sosyal medyadan takip ettiğimiz vakalardan görebiliriz.

S-NDI olarak, bu gelişmeleri kendi üyelerine aktarmayı amaç edinmiştir.  Eğitim veren üyelerin yüksek fedakarlık göstererek gerçekleştirdiği kurslar ve birebir anlatımlar, kendimizi geliştirmemizi sağlayacak ve daha başarılı bir mesleki süreç yaşamamızı sağlayacaklardır.

Sizden istediğimiz sadece hangi bölümde eğitim almak istediğinizi bize bildirmek. Sonrasında S-NDI Clinic Team sizlere ulaşacak ve size özel eğitim takvimi belirleyeceklerdir. Böylece eğitimiz belirli bir sistemde ilerleyecektir. Sadece seminer ve sempozyumlar değil, hands-on ve canlı cerrahilerle eğitiminizi tamalayacağız. Artık siz de S-NDI üyesi olacaksınız.

Eğitim Konuları: